KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066078
nr 1206 6078
kung, modell äldre. Olja på pannå, 27x21 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:07:03
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)